NELER YAPARIZ ?

Biga Algı Ajans

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Basılı işler, konsept, ambalaj, fotoğraf, logo , kartvizit , antetli kağıt , broşür , katalog , dergi tasarımı , yaratıcı strateji ve reklam kampanyaları

Promosyon Ürünler

Baskılı - baskısız promosyon kalem, anahtarlık, defter, rozet vb. üretimi.

Outdoor Tasarımlar

Açılış etkinlikleri, fuar organizasyonları, pazarlama aktiviteleri, tanıtım ve dağıtım hizmetleri, promosyon ürünleri. Stand ve taşıt kaplamaları, billboard ve raket pano uygulamaları.

NEDEN BİZ ?

Doğru Reklam Stratejisi Markanıza Değer Katar ilkesini kendimize hedef alarak , markaların, ürünlerin ve fikirlerin hedef kitleye en doğru biçimde ulaşmasını sağlıyoruz. Beraber çalıştığımız markaların ürün/hizmet satışı ve imajı için hep daha fazlasını istiyoruz. Her geçen gün daha karmaşık hale gelen pazarlama konularındaki bilgimiz sayesinde müşterilerin beklentilerine cevap verebilecek bütünleşik pazarlama yöntemleri ile projeler üretiyoruz. Genç, dinamik, deneyimli, profesyonel bir ekibiz. İşin son teslim tarihine önem veriyoruz. En değerli şey fikirdir , tüm fikirlere önem veriyoruz. Leb demeden aklınıza geleni anlatan fikirler üretiyoruz. Sizin için çalışıyoruz, sizinle beraber.

REFERANSLARIMIZ